Ž I L V I T I S žaliuoja, vaikučiai dainuoja

Ž I L V I T I S žaliuoja, vaikučiai dainuoja… dainuoja visa L I E T U V A!

JONAVA, KĖDAINIAI, PANEVĖŽYS, VILNIUS, ŠALČININKAI, MAŽEIKIAI, ANYKŠČIAI, KLAIPĖDA, KRETINGA, KARMĖLAVA, KALVARIJA, ŠIAULIAI! Tokio pobūdžio susitikimai vyksta jau daugiau nei 15 metų. Žilvičio gairelė keliauja kasmet vis į kitą „Žilvitį“. Karmėlava ją perdavė Mažeikiams!

Šiemet, spalio 13 d., 12 LIETUVOS miestų ir miestelių susibūrė ir susitiko Kauno r. Karmėlavos lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ organizuojamoje konferencijoje „Įtraukiojo ugdymo bendrystė. Geroji praktika ir patirtis“. Dalyvavo įstaigų vadovai, švietimo pagalbos specialistai, mokytojai. Konferencija vyko dviem etapais: pirmasis – Karmėlavos lopšelyje-darželyje „Žilvitis”, antrasis – Kauno rajono Raudondvario dvare (neformalus susitikimas su Grafiene Klara, kuri supažindino su Kauno r. istoriniais momentais bei edukaciniais užsiėmimais, reprezentavo Kauno rajoną ir jo gražias istorijas).

Konferencijos metu, atlikome didelį darbą! Gvildenome ir dalinomės patirtimi labai aktualia tema. Įstaigos pristatė savo aplinkas, programas, bendradarbiavimo galimybes, nagrinėjome SUP turinčių vaikų dermę, aptarėme šeimų įsitraukimą, kad visiems būtų gera ir saugu. Aptarėme galimybę vienijančią visus Lietuvos Žilvičius, kaip plėtoti konferenciją ateities perspektyvoje. Ir tikime, kad jau paskelbsime greitu metu savo ateities planus! Šia tema reikia kalbėti daug, garsiai, formuoti nuostatą, kad viskas įmanoma, kad viskas į gerą, kad sulauksime pagalbos iš šalies ir savivaldybių, kad sukursime ir pritaikysime aplinkas tokias, kad visi jaustųsi saugūs, laimingi… negailėsime lėšų mokytojoms, kad jos sėkmingai siektų savų tikslų ir užtikrintų dermę ypatingiems vaikams… jie – mūsų ateitis! Viskas tik dėl vaikų!

Linkime, kas vėrė kartu su mūsų bendruomene vertybių karoliukus ir rišo draugui, kuris arčiausiai širdies, visa tai lydėtų ilgus metus…

Dėkojame:

* Žilvičiams už savo pristatytus didelius darbus iš kasdieninio gyvenimo, kurie mus labai vienija.

* Kauno rajono savivaldybei, už suvenyrus reprezentuojančius Kauno rajoną, skirtus Lietuvos Žilvičių bendruomenių atstovams.

  • Už atstovavimą dėkojame Kauno r. Kultūros, švietimo, sporto skyriaus vyr. specialistei Linai Kasputienei. Gražūs žodžiai, palaikymas ir nuoširdus bendradarbiavimas visada vienija ir stiprina!
  • Kauno r. PPT direktoriui Daliui Balčiūnui už išsamų pranešimą, vienijančius gražius darbus ir idėjas.
  • Karmėlavos seniūnijai, Karmėlavos bendruomenei „Židinys”, kavinei „Tigrasa” už įvairiapusę pagalbą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

Didžiausias AČIŪ Karmėlavos lopšelio – darželio „Žilvitis“ bendruomenei už susitelkimą, vienybę, bendradarbiavimą ir pagarbą vieni kitiems!

Mes esame maži, bet galime daug!!!

 

Direktorė Irma Černajūtė-Martišienė
Direktorės Pavaduotoja ugdymui Neringa Paškauskienė
Logopedė Judita Janušienė

Skip to content