Paskutinis naujinimas

2026-06-05 12:42

Velykų Šventė

Šiandien Žilvičio darželio vaikus aplankė Velykų bobutė ir du linksmi zuikiai. Jie papasakojo apie Šv. Velykas, kartu su vaikais dainavo, šoko ir sportavo. Vaikai margino ir rideno kiaušinius, nešė juos šaukštuose, šokinėjo maišuose, nešė morkas bei dėliojo kiaušinius iš gamtinės medžiagos. Šventės pabaigoje zuikis visus pavaišino gardžiomis morkomis ir palinkėjo būti sveikiems, stipriems bei laimingiems. Diena buvo kupina džiaugsmo ir gerų emocijų.Su Šv. Velykomis! Šventę organizavo mokytojos Natalija Pinkevičienė, Oksana Valiulienė, muzikos pedagogė Danguolė Jolanta Jodkonė ir mokytojos padėjėja Justina Buividavičienė.

Skip to content