Antrasis ,,ežiukų” grupės susitikimas su Turkijos darželiu, projekte – ,,Say hello to the world”.
Mažieji nuoširdžiai ir linksmai pasakojo apie savo šeimas, jas pristatė. Kiekvienas sava kalba įvardino pačius brangiausius žmones: mamą, tėtį, sesę, brolį.
Visi atidžiai klausėmės vieni kitų, šypsojomės ir džiaugiamės, galėdami parodyti savo grupių erdves, nuotoliniu būdu.
Šis susitikimas – tarsi priminimas, kad šeima yra tai, kas mus jungia, kad ir kur gyventume.






