Teikiame pagalbą

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_text]

MŪSŲ SPECIALISTĖS:

  1. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė – Renata Podelė.
  2. Logopedė – Alma Budnikaitė.
  3. Logopedė – Judita Janušienė.
  4. Psichologė – Andželika Leikuvienė

PSICHOLOGĖ ANDŽELIKA

Augindami vaiką tėvai dažnai susiduria su vienokiais ar kitokiais vaiko ugdymo iššūkiais. Daugelį iššūkių tėveliai sėkmingai išsprendžia, tačiau būna atvejų, kuomet vaiko problemos yra išties rimtos arba pernelyg užsitęsusios ir tėvams vieniems niekaip nepavyksta su jomis susidoroti. Tokiu atveju pravartu kreiptis į vaikų psichologą ir sprendimų ieškoti drauge.

Kada rekomenduojama kreiptis į vaikų psichologą:
• Kai vaiko elgesys tampa sunkiai suvaldomas, neprognozuojamas;
• Kai vaikas sunkiai valdo savo pyktį;
• Kai vaikas tapo uždaras, liūdnas, jaučiasi vienišas, nepasitiki savimi;
• Kai vaikas patiria sunkumų bendraujant su bendraamžiais ir vyresniais žmonėmis;
• Kai staigiai pasikeičia vaiko elgesys, nuotaika;
• Dėl šeimos krizių (skyrybos, antro, trečio vaiko gimimas, ėjimas į darželį, gyvenamosios vietos keitimas, sunki liga ar mirtis).

Su lopšelio-darželio amžiaus vaikais psichologė bendrauja žaidimu ar piešimu, taiko smėlio ir pasakų terapiją. Kadangi maži vaikai dar negali išreikšti savo jausmų ar papasakoti istorijų žodžiais, pasitelkiama įprasta jų kalba: žaisdami įvairiomis figūrėlėmis, minkydami plastiliną ar piešdami jie parodo, kaip jaučiasi, kas jiems kelia nerimą. Per žaidimo ir santykio su vaikų psichologu patirtį keičiasi ir vaiko suvokimas apie pasaulį ir kitus žmones. Jis išbando įvairius reagavimo būdus į sudėtingas situacijas, išreiškia jausmus ir mokosi bendrauti.
Psichologė veda seminarus tėveliams vaikų ugdymo temomis. Aktualia informaciją vaikų raidos klausimais dalinasi tinklapyje:

https://www.facebook.com/psichologeAndzelika/

Psichologės darbo su vaikais laikas:
P, K: 08:00 – 12:30

LOGOPEDĖS ALMA IR JUDITA

Logopedinių pratybų metu atliekama artikuliacinio aparato mankšta, lavinama foneminė klausa, mokoma taisyklingo garsų tarimo bei diferencijavimo, žodžių garsinės analizės ir sintezės, tobulinama kalbos gramatinė sandara, formuojami regimieji erdvės ir laiko vaizdiniai, tikslinami smulkiosios motorikos judesiai, turtinamas žodynas, ugdoma rišlioji kalba.

Almos darbo su vaikais laikas:
A: 07:30-12:30 (p. p. 12:30-13:00) 13:00-15:00

P, T, K: 08:00 – 13:00

Juditos darbo su vaikais laikas:
P, T, Pn: 08:15 – 12:15 (p. p. 12:15-12:30) 12:30-14:45

K: 08:00-11:45

VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTĖ RENATA

Konsultuoja įstaigos bendruomenę sveikatos stiprinimo klausimais; teikia pagalbą įgyvendinant sveikatos ugdymą įstaigoje; inicijuoja ir dalyvauja rengiant, įgyvendinant vaikų sveikatos stiprinimo programas; padeda vaikams ugdyti sveikos gyvensenos ir asmens higienos įgūdžius; vertina įstaigos aplinkos atitiktį visuomenės sveikatos priežiūros teisės aktų reikalavimams; teikia ir (ar) koordinuoja pirmosios pagalbos teikimą įstaigoje; esant poreikiui tikrina vaikų asmens higieną; vykdo užkrečiamų ligų ir jų paplitimo rizikos veiksnių profilaktikos priemones; teisės aktų nustatyta tvarka vykdo maitinimo organizavimo priežiūrą.

Darbo laikas:
T: 13:00-16:30

P: 8:00- 14:30

SPECIALISTĖS DIRBA KOMANDOJE, TODĖL GALITE KREIPTIS Į BET KURIĄ IŠ JŲ.

[/bt_text][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][/bt_column][/bt_row][/bt_section]
Skip to content